Z Nami Zwiększysz Ruch Na Swoim Blogu !

Blogosfera jest duszą internetu. To właśnie Wy drodzy Blogerzy i Blogerki tworzyliście internet, gdy o social-mediach jeszcze nikt nawet nie myślał. To właśnie Wy ! poświęcacie czas i energię by stworzyć niezwykłe miejsca pełne wartościowych treści, jednak przez ogrom internetu dotarcie do odbiorcy staje się coraz trudniejsze, a niekiedy i bardzo kosztowne.

SiteClickers jest to portal społecznościowy, na którym użytkownicy mogą swobodnie dzielić się swoją twórczością za pomocą krótkich postów zamieszczanych na swoich ścianach aktywności. Tutaj każdy ma możliwość dzielenia się linkami prowadzącymi do bloga czy Vloga.

Dzięki temu masz nie tylko możliwość pokazania swojej strony ale przez publikację linku masz pewność, że Użytkownicy SiteClickers odwiedzą Twoją stronę.

Jeżeli inny Użytkownik wejdzie w opublikowany przez Ciebie link za pośrednictwem SiteClickers.com
Zostaniesz o tym poinformowany abyś odwdzięczył się Tym samym.

Ile razy  ty odwiedzisz czyjąś stronę, tyle razy inni odwiedzą Twoją !

 Ponadto publikując link, Twoja strona staje się bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek co sprzyja pozycjonowaniu !

System działający Na SiteClickers.com to udoskonalenie istniejących mechanizmów, które zapewne już znasz.
Działa podobnie do grupy na portalach społecznościowych nazywanych m.i. "obserwacja za obserwację" w celu wzajemnego wsparcia.
Jednak poważną wadą tej współpracy jest to, że nikt nie monitoruje tego czy ktoś faktycznie wszedł w nasz link prowadzący do naszego bloga, czy tylko napisał w komentarzu "odwiedziłem twoją stronę, odwdzięcz się tym samym". Weryfikacja tego jest bardzo trudna i długa. Tak na prawdę nie wiadomo czy grupy tego typu przynoszą tak duże korzyści, jak powinny.

Na SiteClickers wejścia są rejestrowane w czasie rzeczywistym i nie ma miejsca na pomyłkę. Nie musicie też już pisać, że odwiedziliście czyjąś stronę. SiteClickers zrobi to za was!