Z Nami Więcej Osób Zobaczy Twój Fan Page !

FanPage jest często pierwszym krokiem w budowaniu swojego biznesu przez internet. Choć stworzenie takiej strony jest proste, to już wypromowanie jej i zgromadzenie grupy odbiorców może okazać się trudne oraz kosztowne.

System działający Na SiteClickers.com to udoskonalenie istniejących mechanizmów. Podobnie jak blogerzy, administratorzy Fan Page zrzeszają się w grupach "lajk za lajk" w celu wzajemnej wymiany polubień, tym samym zyskując potencjalnego odbiorcę treści.
Jednak tego typu współpraca ma poważną wadę. „Lajk” na stronę można zostawić tylko jeden raz. Jeśli dana osoba polubiła moją stronę, a ja odwzajemniłem polubienie to nasza współpraca dobiegła końca i prawdopodobnie, już nigdy nie powrócimy na swoje Fan Page.

Na SiteClickers naprawiliśmy to !

Tutaj współpraca i obserwacja jest ciągła. Każdorazowe wejście inicjuję interakcję na innym użytkowniku.
Umieszczając link na ścianie aktywności SiteClickers oraz klikając w linki innych użytkowników sprawisz, że Twój Fan Page dotrze do ogromnej liczby naszych użytkowników !
Dzięki temu możesz mieć pewność, że jeśli ktoś wszedł na Twój Fan Page za pośrednictwem SiteClickers, to na pewno trafi tam ponownie !