Obserwacja za obserwację, klik za klik, wyświetlenie za wyświetlenie !
Ilekroć Ty obejrzysz twórczość innych osób, tyle razy inni zobaczą twoją !

SiteClickers jest to portal społecznościowy, na którym zarejestrowani użytkownicy mogą swobodnie dzielić się twórczością. Za pomocą postów zamieszczanych na swoich ścianach aktywności, każdy ma możliwość dzielenia się linkami prowadzącymi do własnego biznesu,  dowolnej strony internetowej, bloga, kanału YouTube czy sklepów internetowych.

Gdy inny użytkownik kliknie w opublikowany przez Ciebie link, dostaniesz powiadomienie informujące, kto odwiedził twoją stronę.
Odwdzięcz się tym samym, by ponownie zaprosić tego użytkownika na swoją stronę.
Ile razy wejdziesz na strony opublikowane przez użytkowników SiteClickers, tyle razy zostaną skierowani na Twoją stronę !

Pamiętaj ! ile razy Ty wejdziesz na stronę, bloga, kanał YouTube czy sklep internetowy innych Użytkowników SiteClickers, tyle razy oni odwiedzą Ciebie !

To niezwykle proste i skuteczne narzędzie promocji ! A wszystko w 100% zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania !
Nawiąż współpracę z innymi twórcami, z ludźmi szukającymi tego Co ty !
Wspieraj ich a oni będą wspierać Ciebie !
SiteClickers jest dla każdego, dlatego też zapraszamy wszystkich, którzy za pomocą internetu tworzą wartościowe treści lub prowadzą biznes.
Jeżeli nie masz swojej strony lub jeszcze nie masz pomysłu na biznes, nic nie szkodzi. Dzięki SiteClickers masz też możliwość rozpocząć przygodę, która pozwoli ci rozwinąć skrzydła i być może zarobić w internecie.

Wszystko zależy od ciebie !
Zobacz naszą propozycję dla :

Sami Widzicie, że to coś więcej niż tylko portal społecznościowy. To niesamowite narzędzie dla Twórców Internetowych. Dzięki SiteClickers, masz możliwość skutecznie zwiększyć odwiedziny na Twojej stronie internetowej lub w dowolnym, udostępnionym przez Ciebie miejscu, dzięki systemowi "obserwacja za obserwacje, klik za klik". Wzajemne wsparcie naszych użytkowników sprawia, że to co wcześniej wydawało się trudne, kosztowne i skomplikowane, tak naprawdę jest niezwykle proste i dostępne dla każdego!